Tesla MedBeds’e Yakından Bakış

Tesla med yatak teknolojisi, tüm hücrelerin kendi kendini onarmasını teşvik etmek için onarıcı yaşam gücü enerjisi alanı üretir. Daha önce de belirtildiği gibi, sağlığınızın iyi olmasını sağlar ve sağlık hizmetlerinin geleceği olduğunu kanıtlar.

Tıbbi sorunları tarayabilen, teşhis edebilen, tedavi edebilen ve ortaya çıkmasını önleyebilen yapay zeka (AI) tabanlı bir sisteminiz olsaydı hayatın ne kadar kolay olacağını hayal edin! 

Artık hayal etmenize gerek yok. İşte “medikal yatak” veya “medikal yatak” olarak da bilinir! 

Nikola Tesla teknolojisini kullanarak sağlığınızı yenileyebilir ve ağrısız, sağlıklı bir yaşam sürmenize yardımcı olabilir. Bu yerleşik yapay zeka teknolojisi, “geleceğin bilim kurgu frekans ilacı” olarak ilan ediliyor. Üstelik ilaç yatağı ileri tıbbın gerçek harikasıdır. 

Bunun neden gerçekten bir mucize olduğunu bilmek ister misiniz? Hasta yatağının çalışma prensibini, avantajlarını, tedavi süresini ve tedavi koşullarını detaylı olarak anlamak için okumaya devam edin. 

Tesla medbed nedir? 

Tesla med yatak teknolojisi, tüm hücrelerin kendi kendini onarmasını teşvik etmek için onarıcı yaşam gücü enerjisi alanı üretir. Daha önce de belirtildiği gibi, sağlığınızın iyi olmasını sağlar ve sağlık hizmetlerinin geleceği olduğunu kanıtlar. 

Tesla med yatak jeneratörü güvenli, noninvazif, doğal ve etkili olduğundan Sınıf II ABD Gıda ve İlaç İdaresi tarafından onaylanmıştır. Ancak bunlar sadece sıradan elektrikli yataklar değil. Bu tıbbi yataklar vücudunuzu iyileştirmek için kuantum teknolojisi ve yapay zeka temelinde çalışır. 

Medbed’ler üç tiptir: 

 • Rejenerasyon tıbbi yatağı 
 • Holografik tıbbi yatak 
 • Gençleştirme ve regresyon ilaç yatağı 

Bu üç tip medikal yatak arasındaki temel farklar hakkında daha fazla bilgi edinin . 

Tesla med yataklarının çalışma prensibi nedir? 

Belirtildiği gibi Tesla ilaç yatağı kuantum şifa prensibine göre çalışır. Aynı zamanda kuvars kristalinin şifa prensibiyle çalışan, taşınabilir, ev içi tıbbi ekipmandır. Kuantum ve kuvars iyileştirme mekanizmalarının birleşimi, vücudun bir kısmından diğerine gönderilen elektrik sinyallerindeki çok küçük farklılıkların belirlenmesine yardımcı olur. Böylece Tesla med yatağı sağlık durumunun doğru teşhisini sunuyor. 

Tesla ilaç yatakları, iki frekans %50 görev döngüsüyle kare dalga biçiminde sıralandığında çalışır. Bu bir yapay zeka makinesi olduğu için voltajı, elektrik akımını veya dalga biçimlerini seçmeye gerek yok çünkü yapay zeka mekanizması bunları otomatik olarak seçebiliyor. 

Tıbbi yataklar nasıl çalışır? 

Tesla tıbbi yataklarının mekanizması üç adımdan oluşur: 

 • Tam vücut taraması 
 • Varsa sağlık sorunlarının detaylı analizi. Hücredeki enerji potansiyeli azalırsa sağlık sorunları ortaya çıkar. 
 • Frekans emisyonu yoluyla hassas arıtma 

Yüzlerce tıbbi durum ve hastalık, 10.000’den fazla farklı frekans modeli içeren bir veri tabanında haritalanmıştır. Tarama çıktısını incelemek için birden fazla algoritma geliştirilecektir. Bu algoritmalar, hastalığın nedenini anlamak için mevcut veri tabanıyla çapraz kontrolden geçirilecek. Sebep belirlendikten sonra bu tıbbi yataklar doğru tedaviyi sağlayacak şekilde ayarlanacaktır. 

Kanser gibi kronik bir rahatsızlığı olan bir hasta düşünün. Hastanın hücreleri 15 mV’den daha düşük bir enerji seviyesine sahip olacaktır. Bu tür hastalara doktorlar yataklı tedavi önermektedir. Med yatağı, enerji potansiyelini 70 mV’a kadar önemli ölçüde artırmak için Tesla dalgaları üretir. Enerji potansiyelindeki bu iyileşme, kanseri etkili bir şekilde tedavi edebilir. Ayrıca kanserli hücrelerin vücudun diğer bölgelerine yayılmasının da engellenmesi mümkündür. 

Basit bir ifadeyle, potansiyel elektromanyetik enerji, etkilenen hücreyi doğru bir şekilde iyileştirir. Sadece tıbbi durumun nedenini tahmin etmekle kalmıyor, aynı zamanda onu invazif olmayan bir şekilde ele alıyorlar. 

Bu tıbbi yataklar CT tarama cihazlarına veya MRI makinelerine benziyor. Tek yapmanız gereken içeriye uzanmak ve Tesla dalgalarını almak. Bu kadar! 

Tesla med yataklarının avantajları nelerdir? 

Tıbbi yatak söz konusu olduğunda Tesla ısıtma bobini ana bileşendir. Potansiyel olarak stresi ve iltihabı azaltabilir. Bu bobin enerjiyi artırarak vücudunuzun hücrelerini detoksifiye edebilir ve temizleyebilir. 

Ayrıca, çeşitli frekanslardaki Tesla ısıtma bobini, hücresel işlevi iyileştirmek, enerji seviyesini artırmak, iyileşme yeteneğini yeniden sağlamak, uzuvları normale döndürmek ve sonuçta yaşlanmayı tersine çevirmek için doğal olarak yaşam gücü enerjisini kullanır. 

Yaşımız ilerledikçe her zaman genç ve aktif kalamayabiliriz. Ayrıca zihninizi ve bedeninizi yeniden şarj etmek için daha fazla uykuya ihtiyacınız olacak. Tıbbi yatağın gerçekten yardımcı olduğu yer burasıdır! Bilişsel işlevi iyileştirmek, zihinsel odaklanmayı sağlamak, hafızayı artırmak, ağrıyı hafifletmek ve daha fazla bağışıklık sağlamak için yüksek kaliteli uyku sağlar. 

Tesla med yataklarının başka birçok avantajı vardır: 

 • İnflamasyonu azaltmak 
 • Daha fazla enerji üretimi için hücresel ATP düzeyinin iyileştirilmesi 
 • Hücre onarımı için doğal iyileşme mekanizmasının uyarılması 
 • Kan basıncını normal seviyede yönetmek 
 • Uyku kalitesinin iyileştirilmesi 
 • Besin alımını, kan dolaşımını ve vücut detoksifikasyonunu teşvik etmek 
 • Duyguları ve sinir eylemlerini sakinleştirmek için antidepresan olarak çalışmak 

Tesla med yatakları yalnızca sağlık açısından fayda sağlamakla kalmıyor, aynı zamanda gerektiği gibi pratik faydalar da sunuyor. Yatağa girerken veya çıkarken çabalamanıza gerek yoktur. Medikal yatakların kullanılması düşme ve kaymaları önlemenize yardımcı olur. 

Bu medikal yatağı, uyumak için uyku pozisyonu, TV izlemek için oturmalı yatak, yemek yemek için sandalye pozisyonu ve yatağın yavaşça yükseldiği ve alt kısmının içe doğru kıvrıldığı ayakta durma pozisyonu dahil olmak üzere birden fazla sonsuz pozisyona ayarlayabilirsiniz. yerde güvenli bir şekilde durmanızı sağlar. 

Medikal yataklarla uygun duruşta uyuyabilirsiniz. Med yatakları dikey ve yatay olarak ayarlanabilir özelliğe sahiptir. Oturmalı yatak pozisyonunu, ayakta durma pozisyonunu, sandalye pozisyonunu veya uyku pozisyonunu tercih edebilirsiniz. 

Ayrıca kısmen de olsa kolaylıkla yükseltilebilmektedir. Aynı zamanda rahat nefes alabilirsiniz. Uyurken de horlamayabilirsiniz. Bunu duymak şaşırtıcı değil mi? 

Tesla med yataklarının tedavi ettiği sağlık koşulları nelerdir? 

Tesla med yatakları aşağıdaki gibi sağlık koşullarını tedavi edebilir veya yönetebilir: 

 • Anksiyete, depresyon, travma, demans, travma sonrası stres bozukluğu, Alzheimer vb. gibi zihinsel hastalıklar. 
 • Hücre restorasyonu 
 • Tükenmişlik 
 • DNA ve RNA onarımı 
 • Alerjiler 
 • Yaşlanma 
 • Diyabet 
 • Sakinliği ve huzuru teşvik etmek 
 • Kas ve kemik iyileşmesi 
 • Ağır metal giderme 
 • Uzuvların yeniden geliştirilmesi 

Tıbbi yataklar tarafından yönetilen diğer koşullar hakkında daha fazla bilgi için burayı okuyun. 

Yataklı tedavinin seyri ve süresi nedir? 

Med yatak tedavisi hastanın sağlık durumuna göre 30 ile 60 dakika arasında değişmektedir. Sadece hasta yatağında yatman gerekiyor. Uzandığınızda yaşam gücü enerji alanı aktive olur ve vücut hücreleriniz tarafından istilacı olmayan bir şekilde kullanılır. 

Doktorlar genellikle haftada dört ila beş ardışık seans yapılmasını önermektedir. Ancak Tesla dalgalarına ne kadar maruz kalırsanız sağlık durumu da o kadar iyi olur. 

BMC Tıp Bilişimi ve Karar Verme dergisinde 2018 yılında yayınlanan bir makale, hastalara daha iyi koşullar sunmak için tıbbi yatakların izleme ve bakım hizmetlerine kolayca dahil edilebileceğini bildirdi. 

Kapanış 

Tesla medbed, tüm vücudunuzu etkili bir şekilde tarayabilen, sağlık durumunuzu tahmin edebilen ve hassas bir şekilde tedavi edebilen, invazif olmayan bir tedavi yöntemidir. Bunu yaparak, tıbbi yataklar genel sağlığınızı ve sağlıklı yaşamınızı iyileştirebilir. Her ne kadar tedavi yatakları yaşlılar için özel olarak oluşturulmuş olsa da, bunları herkes kullanabilir. Bu kadar basit! 

Tesla med yataklarıyla hak ettiğiniz güvenliği ve tam bağımsızlığı deneyimlemeye başlayın. 

Kaynak: https://www.outlookindia.com/business-spotlight/a-closer-look-at-tesla-medbeds-news-264932

Yorum Yaz