Zayıflama

Sağlıklı olma çerçevesi içinde mümkün olan en hızlı ya da sizin istediğiniz hızda ideal formunuza anormal depolanmış yağları yakarak ulaşmanız bizimle mümkün.1 ayda %8-15 arası fazla vücut yağınızı yakabilirsiniz. Kişiye özel diet belirlemesi yapılarak formunuzu korumanız sağlanmaktadır.

İdeal şekilde kişiye özel belirlenmemiş genel prensiplerle hazırlanan diyetler %90 metabolizma ayarınızı bozarak diet sonrası verilen kiloların hızla geri alınmasını sağlayacaktır.

Hayat boyu fit olmanızı sağlayacak yaşam tarzını (Diaita) size severek öğretiyoruz.

Şu anda dünyada mevcut tek şişmanlık tedavisi endokrinoloji profesörü Dr. Simeons tarafından 1954 bulunan Hcg diyetidir.
1954-1974 yılları arasında ABD’de en yaygın obezite tedavisi olmuştur.20 yıl %100 başarılı sonuçlar kaydedilmiş milyonlarca insan bu yöntemle zayıflamıştır. Simeon diyeti ile zayıflayan 100.000’lerce kayıtlı vaka mevcuttur.
Renoviva olarak 60 yıllık bu güvenilir zayıflama yöntemi ile %90 şişmanlatıcı etkisi olan ve çoğunlukla kas kaybına yol açan diyetlerin aksine %100 yağ olarak fazla kilolarınızdan kurtulmanızı sağlamaktayız.

Fazla kilolarınızdan kurtulmanın yanında kişiye özel belirlenmesi gerek diyetinizi belirleyip en uygun ve az zamanla sonuç alınan spor yöntemleriyle formunuzu korumanızı sağlamaktayız.

Şişmanlığa çoğunlukla mutluluk hormonu salgılatan şişmanlatıcı yiyecekler eşlik ettiğinde bu durumda sağlıklı yaşam koçluk uygulamalarıyla Holistik Zayıflama sistemimizde çözümlenmektedir.

Sağlıklı olmak bir canlının yada herhangi bir forma tabi oluşun yaratılış bilgisine uyumlu olarak tanımlanmış bir zaman çerçevesinde belirlenmiş, o yaşam formuna uygun fonksiyonların belli bir aralıkta gösterilebilmesidir.

İnsan için bu fiziksel, duygusal, zihinsel ve ruhsal olarak belli bir dengede bulunması halidir.
Şişmanlık sadece bir görüntüsel durum değil ciddi bir hastalıktır ve yaşlanmayı hızlandıran, erken bunamaya yol açan diyabet, yüksek tansiyon ,romatizmal hastalıklar, astım, Alzheimer, kanser gibi hastalıkların tetikleyicilerindendir.
Dünyada şişmanlık bir salgına dönüşmesine rağmen bu konuyla ilişkili profesyonellerin çoğunu da içine almak üzere yeterli farkındalık ve çözüme yönelik stratejilerin devreye sokulması henüz gerçekleşememiştir.

Ticaret Kral’dır anlayışı çağımızın sapkın bir egemen anlayışı olarak önce İnsan ve Doğa anlayışının önüne geçmiştir. Yaşam sirküsüne müdahale ile insan yaratımı bitkiler ve hayvanlar bunlarla beslenen biz insanların sağlığını da bozmaya başlamıştır. Ticaret ön planda tutularak oluşturulan şehirler ve binaları, insanların mevcut çalışma saatleri, insan sirkadien ritimlerini bozarak hormonal dengesizliklere yol açmıştır.

Sanayi üretimi yiyecekler insanları şişmanlatıcı etkiye sahiptir.
Zayıflama devasa bir ticari sektöre dönüşmüş ve doğru yaşamı öğrenmek yerine sağlıksız yaşam tarzını haplarla nötralize etme tavrının çoğu insanca benimsenmiş bir davranış olması sebebi ile artarak büyümektedir.

” Global Weight Transparency Market Research Management Market’in araştırması sektörün 2010 yılında 385 milyar Amerikan dolarına ulaştığını ve 2015 yılında 650.9milyar doları yakalayacağını öngörmektedir. Sağlık profesyonellerinin çelişkili bilgiler verdiği yeni bilgi çağı dünyasında şaşıran insanlar şişmanlık hastalığına yakalanınca çaresizce her yeni diyete ve ürüne kendilerini denek yapmaktadırlar.

Super Size Me; Morgan spurlock 2007’de Sundance film festivalinde şişmanlık hakkındaki bu belgeselle ödül kazandı.1 ay sadece McDonalds’ la beslenen Morgan S. 1 ayda 13 kilo aldığı gibi,2 kere kalp spazmı geçirdi.
Şişmanlık Salgınını anlamak isteyen herkese bu belgesel filmi ailecek izlemelerini tavsiye ediyorum.