• Kadınlar Denizi Mahallesi Hüseyin Can Bulvarı Özbek Küme Evleri No:14 JA Kuşadası - Aydın
  • info@renoviva.com.tr
  • +90 532 285 88 96

Kişi ve kuruluşların en çok zorlandıkları alanlardan biri alınan eğitim veya danışmanlık hizmeti sonrasında başlayan olumlu değişimin sürekliliğinin teminidir. Bunun bilinciyle NLP tarafından sunulan hizmet sonrasında kişi ve kuruluşlara ihtiyaç duyulan süre boyunca destek vermeye devam ediyoruz. Çünkü NLP ailesi olarak prensibimiz; yetiştirdiğimiz profesyoneller ve danışanlarımızla ömür boyu paylaşımda bulunmaktır.

NLP; ben daha fazlasını hak ediyorum diyen herkes için doğru adrestir. Çünkü ihtiyacınız olan değişim NLP dedir.
Bilgiyi hayatla işlemenin en kolay yolu NLP dedir. Çünkü NLP başarı odaklıdır.
Kısa vadede atılan minik adımlar, uzun vadede NLP ile büyür. NLP yaşamın her alanında meydana gelen hızlı değişimleri, eğitim alanına da aktararak farkındalıkta fark yaratır.

NLP; kişilere ve kurumlara hedeflerine giden yolda verdiği koçluk ve NLP temelli eğitimler ve danışmanlıklar ile basit-hızlı-uygulanabilir çözümler sunar. Çünkü NLP deneyimlerden özümsenen ve filtrelenen bilgilerin paylaşımla insanlara aktarılmasıyla vücut bulacağına dair olan inançla kurulmuştur.

NLP; kişilere ve kurumlara profesyonel koçlar ile verdiği koçluk hizmetleri ile farkındalıkta fark yaratır. Çünkü pozitif değişime katkıda bulunabilmek amacıyla bireylere ve kurumlara yönelik kapsamlı eğitimler, koçluk ve danışmanlık hizmetleri sunar.

NLP; insanların kendi güçlerini keşfetme ve yaşamlarına geçirme sürecinde onlara yol arkadaşı olur; kendisine, çevresine, danışanlarına, yetiştirdiği profesyonellerine ve tüm insanlığa katkıda bulunur. Çünkü NLP yetiştirdiği profesyoneller ile çözüm ortaklığı yapar ve tecrübeli eğitmenleri ile kişilere bilginin hayatta varoluşunun en kolay yolunu sunar.

woman-sits-dental-chair-doctors-bowed-her

Quality Control System

Lorem ipsum dolor sit amet, consetetur sadipscing elitr, sed diam nonumy eirmod tempor invidunt ut labore et dolore magna aliquyam erat, sed diam voluptua. At vero eos et accusam et

Highly Professional Staff

Lorem ipsum dolor sit amet, consetetur sadip scing elitr, sed diam nonumy

Fermentum purus fermentum

Lorem ipsum dolor sit amet, consetetur sadipscing elitr, sed diam nonumy eirmod tempor invidunt ut labore et dolore magna aliquyam erat, sed diam voluptua. At vero eos et accusam et justo duo dolores et ea rebum. Stet clita kasd gubergren, no sea takimata sanctus est Lorem ipsum

Ligula molestie
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipi
Magna vivamus
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisic
Ligula molestie
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipi
Magna vivamus
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisic